Filmposter van Netflix Louis Theroux Inside The Manosphere
Louis Theroux met een nogal gespierde arm.

Dit was onze week: Peaky Blinders, e-bikes en smartphonebatterijen waar je u tegen zegt

Welkom bij een gloednieuwe editie van “Dit was onze week”! We hebben de afgelopen dagen weer flink in de digitale modder gewroet om de tofste nieuwtjes, opvallendste gadgets en de beste lifestyle-tips voor je op een rijtje te zetten. Van gigantische smartphone-accu’s tot de langverwachte terugkeer van Tommy Shelby: het was me het weekje wel. Pak er een kop koffie (of iets sterkers) bij en lees snel verder!

Stroom voor dagen: Oppo en smartwatches

Laten we eerlijk zijn: we zijn allemaal wel eens in paniek geraakt door een rood batterij-icoontje. Gelukkig snappen de techgiganten dat we in 2026 geen zin meer hebben om drie keer per dag aan de lader te hangen. Zo kwam OPPO deze week met een knaller van een aankondiging. Ze hebben namelijk een enorme batterij in hun betaalbare A6-smartphones gestopt. Met een capaciteit van maar liefst 6.500 mAh kun je eindeloos TikTokken, gamen of gewoon heel lang naar je homescreen staren zonder dat de boel uitvalt.

En over batterijen gesproken: we hebben ook de ultieme lijst samengesteld voor de pols-gadgeteers onder ons. In onze nieuwste top 5 van beste smartwatches met de langste batterijduur in 2026 lichten we pareltjes uit zoals de Withings ScanWatch 2 en de Amazfit T-Rex Ultra. Horloges die je gewoon een maand om je pols kunt laten zitten. Heerlijk, toch?

E-bikes en ex-Doordashers

Dan even iets heel anders: mobiliteit! Je weet dat we bij Draadbreuk wel houden van een lekker stukje fietsen, mits er een motortje in zit natuurlijk. Het online platform Upway, dat zich richt op refurbished e-bikes, is lekker bezig. Ze hebben onlangs ex-DoorDash-engineer Nathan Wilson binnengehaald als CTO en pompen direct 13,86 miljoen euro in hun e-bike-tech. Dat betekent waarschijnlijk dat we binnenkort nog makkelijker en sneller een betaalbare, opgekalefaterde elektrische fiets via een app kunnen scoren. Wij zijn voor!

Kijktips: Peaky blinders en Louis Theroux

Tot slot was het een fantastische week voor de filmliefhebbers en bingewatchers. De langverwachte film Peaky Blinders: The Immortal Man komt eraan! Cillian Murphy trekt zijn iconische petje weer aan en keert terug als Tommy Shelby. De film speelt zich af in 1940, midden in de chaos van de Tweede Wereldoorlog, en belooft een episch spektakel te worden. Lees alles over de nieuwe film in ons uitgebreide artikel.

Cilian Murphy in zijn als Tommy Shelby
Wat kan die Tommy Shelby toch verontrustend kijken, he.

Daarnaast dook documentairemaker Louis Theroux weer in een fascinerende, ietwat verontrustende wereld. In zijn nieuwe Netflix-docu Inside the Manosphere onderzoekt hij de extreme online influencers die de ideeën over mannelijkheid proberen te hervormen. Een absolute aanrader als je van ongemakkelijke televisie houdt. En alsof dat nog niet genoeg is, draaien vanaf deze week ook krakers als Joe Speedboot en Project Hail Mary in de bioscopen.

Kortom: je hoeft je dit weekend absoluut niet te vervelen. Tot volgende week!

Reacties

Nog geen reacties. Waarom begin je de discussie niet?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.